14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ tego dnia obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji równiez przedszkolaki chciały podziękować swoim ukochanym nauczycielkom i pozostałym pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu dzieci ze wszystkich grup wiekowych zaprezentowały swoje umiejętności wokalno- taneczno - teatralne podczas krótkiej Akademii. Nie zabrakło wierszy, piosenek oraz życzeń. Po występach dzieci wręczyły pracownikom przedszkola upominki wykonane z pomocą wychowawców, a następnie przedstawiciele Rady Rodziców  podziękowali pracownikom przedszkola za opiekę i wychowanie ich dzieci.  Pani dyrektor Bożena Tułacz równiez podziękowała swoim pracownikom za pracę na rzecz przdszkola oraz wręczyła przyznawane co roku wybranym pracownikom Nagrody Dyrektora Przedszkola.