Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, bal karnawałowy, który w naszym przedszkolu odbył się w piątek 14 lutego. Dzieci czekały na niego z wielką niecierpliwością, pomagając przygotowywać dekoracje balowe do swoich sal.

Jak co roku za równo dzieci  jak i pracownicy przedzkola od samego rana przybyli  w przepięknych strojach karnawałowych. Nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, kowbojów oraz policjantów. Pojawiły się także motywy zwierzęce takie jak biedronki, motylki czy kotki. Jenak nie sposób wymienić wszystkich rodzajów strojów, gdyż jak zawsze wyobraźnia  dzieci i pomysłowość rodziców była ogromna.

Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje i licznie uczestniczyły w zabawach i konkursach organizowanych przez wychowawców. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech nawet pomimo chwilowego zmęczenia. Kolejny bal już za rok!!!