Kochane dzieci i rodzice!!!

To już prawie miesiąc, jak zostaliśmy postawieni przed nieznanym, groźnym wirusem.

Nikt z nas nie przypuszczał, że sytuacja będzie miała tak dynamiczny rozwój. To miały być tylko dwa tygodnie, potem kolejne dwa tygodnie i … Tak właściwie to nikt nie wie, jak długo spędzicie w domu, a my jak długo będziemy zdalnie uczyły i rotacyjnie pracowały.

Przedszkole jest puste, ciche i smutne. Zabawki i klocki odkurzone  czekają na swych półeczkach, kiedy wrócą dzieci i zrobią bałagan.  Mam nadzieję, że nastąpi to wcześniej niż się spodziewamy.

Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy. Wiem, że z rodzicami będziecie przygotowywać wielkanocne smakołyki. To z jednej strony trudny czas, ale z drugiej czas spędzony z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami zostanie w Waszej pamięci na długo. Wasi rodzice  chronią Was przed  złymi informacjami, starają się wspólnie z Waszymi Paniami zagospodarować  czas  spędzony w domu.

Jak wrócicie do przedszkola to wszystko nam opowiecie, a teraz rysujcie, malujcie i cieszcie się, że przyszła wiosna, świeci słoneczko i maluje Wasze buzie!

Pamiętajcie bawcie się tylko w domu i na własnym podwórku!!!

Kochani Rodzice życzę Wam zdrowia i wytrwałości!!!

Bożena Tułacz