Komunikat dyrektora Publicznego Przedszkola w Cekowie-Kolonii

Po przeprowadzeniu konsultacji z rodzicami  i  za zgodą organu prowadzącego podjęto decyzję o zawieszeniu zajęć opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych w naszym przedszkolu    do 15 maja 2020 roku.

Termin powyższy może ulec zmianie w zależności od rozwoju epidemii koronawirusa i opinii ekspertów, którzy potrafią zdefiniować ryzyka oraz od tego, czy w przedszkolu możemy stworzyć takie zabezpieczenia, aby uniknąć przenoszenia przez dzieci wirusa?

Na chwilę obecną kontynuujemy nauczanie zdalne, poprzez stronę internetową przedszkola, pocztę mailową rodziców oraz komunikatory.

O wszelkich zmianach i podjętych decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco poprzez stronę internetową przedszkola i maile do rodziców.

mgr Bożena Tułacz