Komunikat dyrektora przedszkola

Informuję rodziców, że 25 czerwca 2020 roku odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego tylko dla dzieci kończących edukację przedszkolną i na zasadach ustalonych z rodzicami.

Nie odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci, które będą uczęszczały do przedszkola w roku szkolnym 2020/2021.

Wszelkie informacje dotyczące wyprawek dzieci umieszczone są już na stronie przedszkola.

W sierpniu 2020 roku odbędzie się tylko zebranie rodziców dzieci 6 letnich. Dokładna data i miejsce spotkania zostaną rodzicom przekazane z odpowiednim wyprzedzeniem drogą mailową lub telefoniczną.

W lipcu przedszkole jest nieczynne. Dyżurujemy w sierpniu. Przypominam rodzicom, że do końca czerwca 2020 roku przyjmuję zgłoszenia dzieci, które będą uczęszczały w sierpniu.

Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnego wypoczynku.

Bożena Tułacz