Znany doktor w naszym przedszkolu

rok temu

W piątek, 18 listopada  nasze przedszkole odwiedził niecodzienny gość, a mianowicie doktor Łukasz Durajski, lekarz znany m. in. z programu ?Pogromcy medycznych mitów? TVN Style, ?Bitwa o dom?, wielokrotnie występował w programie ?Pytanie na śniadanie?. Pan Łukasz jest lekarzem specjalizującym się w dziedzinie pediatrii. Odwiedził naszą placówkę, by opowiedzieć dzieciom o swojej pracy, zachęcić ich do pokonywania strachu przed wizytą w gabinecie lekarskim. Dzieci z ciekawością słuchały pana doktora, poznały narzędzia jego pracy, dowiedziały się, jak należy zachowywać się podczas wizyty w gabinecie lekarskim, co trzeba robić, żeby być zdrowym. Pan Łukasz poświęcił dzieciom wiele swojego cennego czasu, zjadł z nimi wspólny posiłek, cierpliwie odpowiadał na zadawane przez dzieci (oraz pracowników) pytania. Serdecznie dziękujemy za wizytę, życzymy pomyślności i zapraszamy na kolejne spotkania :)