Smerfy na Ranczo Targówka

11 miesięcy temu

Dzieci z grupy Smerfy 6 czerwca odwiedziły Ranczo Targówka - gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się w miejscowości Miłaczewskie Młyny. Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte. Podczas zwiedzania obiektu dzieci miały okazję nie tylko zaobserwować różne zwierzęta, ale również pogłaskać je czy nakarmić. Chętni mogli również dosiąść kucyka. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się alpakom, owieczkom, koziołkowi, osiołkowi, emu, króliczkom pawiom. Podczas pobytu na ?Ranczo? przedszkolaki uczestniczyły także w warsztatach plastycznych podczas których miały możliwość samodzielnego wykonania pamiątki ? kolorowego slima. W trakcie wycieczki na dzieci czekał też słodki poczęstunek oraz atrakcje na placu zabaw, między innymi ? szukanie słoneczek?, za które dzieci otrzymały breloczki. Przedszkolaki ochoczo korzystały ze zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej i pozostałego sprzętu. Fotografowały się z rzeźbami zwierząt. Uwieńczeniem wycieczki był grill przygotowany przez panią przewodnik. Czas spędzony w otoczeniu przyrody i zwierząt ze wspaniałym przewodnikiem na pewno na długo zapadnie wszystkim w pamięć.