Tygryski na warsztatach w Castoramie

11 miesięcy temu

Tygryski na warsztatach majsterkowo w Castoramie w Kaliszu. Dzieci z grupy Tygryski miały okazję wziąć udział w warsztatach majsterkowo organizowanych przez Castorama Majsterkowo. Castorama od lat rozbudza u najmłodszych pasję do majsterkowania, rozwija ich wyobraźnię i umiejętności manualne, a także zachęca do ochrony naturalnego środowiska. Dzieci podczas warsztatów z elementów drewnianych robiły samodzielnie wg instrukcji prowadzącego zabawkę - samolot. Musiały wykazać się sprawnością podczas sklejania i przybijania każdego z elementów, następnie mogły ozdobić swoje samoloty naklejkami , włóczką lub pisakami. Nie obyło się bez drobnego słodkiego poczęstunku w przerwie między zajęciami. Dzieci miały możliwość również zwiedzenia sektorów tematycznych całego sklepu oraz mogły zobaczyć jak wygląda praca magazyniera zwiedzając magazyn. Dzieciom bardzo podobały się warsztaty na zakończenie otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które na pewno przydadzą się do szkoły. Warsztaty pokazaly dzieciom, że wspólne majsterkowanie to ciekawa alternatywa dla np. gier komputerowych. To również wspaniała okazja do kolekcjonowania miłych wspomnień na całe życie.