Rekrutacja 2020/2021

Komunikat dyrektora w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice !!!

Ze względu na panującą sytuację przedszkole nadal jest nieczynne. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z Państwa nie zdążyli złożyć wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola. Proszę się nie martwić. Z każdej sytuacji musi być wyjście dostosowane do potrzeb i możliwości.

Proponuje następujący sposób przekazania wniosków:

1. Pobrać niezbędne dokumenty (wniosek, oświadczenia) ze strony przedszkola: www.przedszkolecekow.blizej.info
  2. Wypełnić i podpisać  dokumenty, następnie zeskanować i przesłać na adres mailowy przedszkola: ppcekow@poczta.onet.pl
  3. Jeżeli ktoś z Państwa nie będzie mógł zeskanować dokumentów, to proszę je wypełnić i wysłać bez podpisu na maila przedszkola. Braki uzupełnimy po powrocie.
  4. Gdybyście mieli Państwo jakiekolwiek pytania to proszę o kontakt mailowy: ppcekow@poczta.onet.pl lub botu@onet.eu

Czekam na wnioski, życzę zdrowia i wytrwałości. Bożena Tułacz