Szanowni Rodzice !

Informuję, że w porozumieniu z organem prowadzącym, podjęliśmy decyzję o skierowaniu do Państwa ankiety/deklaracji o chęci skorzystania z opieki przedszkolnej w trakcie trwania epidemii COVID-19. Po otrzymaniu i przeanalizowaniu wypełnionych przez Państwa ankiet/deklaracji oraz po dokonaniu oceny rozwoju pandemii w kraju, a zwłaszcza w powiecie kaliskim zostanie podjęta decyzja o otwarciu  lub dalszym zawieszeniu pracy placówki.

W związku z powyższym należy do dnia 15 maja 2020 roku  złożyć ankietę/deklarację potrzeby przyprowadzania dziecka do przedszkola i chęć korzystania z zajęć opiekuńczych. Po pobraniu ze strony przedszkola ankiety/deklaracji, jej wypełnieniu i podpisaniu, należy ją zeskanować lub wykonać zdjęcie i przesłać na adres przedszkola: ppcekow@poczta.onet.pl

W wyjątkowych sytuacjach można druk ankiety/deklaracji pobrać w przedszkolu.

W późniejszym terminie zainteresowani rodzice będą proszeni o zapoznanie się i podpisanie oświadczenia dotyczącego przestrzegania procedur obowiązujących w przedszkolu w okresie pandemii.

Na stronie przedszkola będą umieszczone Procedury dotyczące funkcjonowania placówki w okresie pandemii z którymi powinniście się Państwo zapoznać.

Liczba miejsc w przedszkolu będzie ograniczona zgodnie z wytycznymi MZ i GIS.

Szczegółowa organizacja pracy przedszkola zależy od liczby zgłoszonych i przyjętych dzieci.

O ostatecznej decyzji przyjęcia dziecka do przedszkola zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub mailowo do 20 maja 2020 roku lub do 27 maja 2020 roku.

W czasie pracy przedszkola będzie obowiązywał rygor sanitarny i szczególne zasady bezpieczeństwa, w tym przyprowadzania i odbierania dzieci oraz ich pobytu w przedszkolu.

Ankieta do pobrania:

mgr Bożena Tułacz