Spektakl dla dzieci i rodziców

Spektakl online "Ala na tropach recyklingu"

Od 2015 roku Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” jest oficjalnym partnerem fundacji RECAL w zakresie realizacji projektu „Piłki za Puszki. Główną ideą projektu jest połączenie dwóch ważnych aspektów zrównoważonego rozwoju społeczeństwa, sportu i ochrony zasobów naturalnych. Aktywność fizyczna pozwala zachować zdrowie każdego uprawiającego sport. Recykling oszczędza zasoby naturalne, jak również przyczynia się do utrzymania środowiska w dobrej kondycji.

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka Fundacja RECAL przygotowała unikatowe przedsięwzięcie artystyczne. W pełni bezpieczne, bo w całości online, a dodatkowo interaktywne!

Przedstawienie teatralne "Ala na tropach recyklingu" mówi m.in. o selektywnej zbiórce opakowań prezentując przy tym wartości takie jak przyjaźń, pogoda ducha oraz aktywność fizyczna. A przede wszystkim to przygody Alugatora, Ali i Jarka w ciekawy sposób zachęcające do recyklingu opakowań, a w szczególności tych aluminiowych. Spektakl kierowany jest do dzieci w wieku 6-10 lat. Trwa około 40 minut.

Zachęcamy do oglądania na żywo w dniu 1 czerwca 2020 r. o godzinie 18.30 na Facebooku.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/956817648096253/