GeniBot u Tygrysków

rok temu

Tygryski z tatą Zuzi poznają świat robotów i kodowania w ramach piątkowego tematu. W tym dniu Tygryski spędziły czas z tatą Zuzi,który z zawodu jest doradcą handlowym oraz specjalistą od nowoczesnych technologii. Pan Mariusz pokazał dzieciom jak można zdrowo bawić się i ruszać dzięki podłodze  interaktywnej Smart Floor, która zarówno pobudzała myślenie dzieci jak i wspierała ich sprawność i koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci poznały również genibota , małego robota. Tygryski uczyły się go programować za pomocą kart kodujących, bawiły się w kodowanie określając jego położenie ćwiczyły orientację w przestrzeni, myślenie, rozwijały zadaniowe podejście do stawianych problemów. Dziękujemy za miło spędzony czas.

Więcej zdjęć w naszej galerii