Komunikat dyrektora!

W miesiącu sierpniu 2020 roku nie odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci, które rozpoczną edukację przedszkolną w roku szkolnym 2020/2021. Informacje dotyczące: Wyprawki przedszkolnej, rozpoczęcia roku szkolnego czy innych bieżących spraw znajdują się lub znajdą na stronie internetowej przedszkola.

Od roku szkolnego 2020/2021 przedszkole nie będzie zajmowało się grupowym ubezpieczeniem dzieci NW. Ponieważ takie ubezpieczenie jest dobrowolne i to rodzice decydują w jakiej formie i gdzie ubezpieczą swoje dziecko?

Jeżeli w nowym roku szkolnym okaże się, że przedszkole będzie organizowało wyjazd poza teren placówki i nie wszystkie dzieci będą ubezpieczone, to koszty takiego wyjazdu wzrosną o kwotę jednorazowego ubezpieczenia.

Dzieci, które były ubezpieczone w roku szkolnym 2019/2020 mają ubezpieczenie ważne do 31 sierpnia 2020 roku.

Bożena Tułacz