Informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice!!!

Niedługo już 1 września. Chcemy więc powitać w naszym przedszkolu dzieci i rodziców.

Jesteśmy przygotowani i jeżeli do  tego czasu nie dotrą do nas informacje o wprowadzeniu zdalnego nauczania, to widzimy się we wtorek 1 września o godzinie zadeklarowanej przez rodziców w Deklaracjach lub we  Wnioskach.

Rodzice, którzy będą chcieli przedłużyć okres nieobecności dziecka proszeni są o zgłaszanie tej informacji do przedszkola.

Oczywiście będą obowiązywały pewne ograniczenia i procedury w związku z pandemią koronawirusa Covid-19. Na stronie przedszkola znajdziecie Państwo wszystkie procedury dotyczące bezpieczeństwa w dobie pandemii, z którymi powinniście się zapoznać, aby uniknąć stresujących sytuacji.

Wychowawcy postarają się na początku września zorganizować spotkania grupowe. O terminie i czasie spotkania zostaną Państwo powiadomieni mailowo lub telefonicznie.

Dla rodziców dzieci nowo przyjętych takie spotkanie odbędzie się w piątek, tj. 28.08.2020 roku w godzinach: 13.00 – 15.00. Na to spotkanie zapraszam rodzica z dzieckiem. Biorąc pod uwagę ograniczenia dotyczące organizowania spotkań, rodzice wraz z dziećmi zostaną podzieleni na grupy. O szczegółach tego spotkania zainteresowani rodzice zostaną powiadomieni telefoniczne.

Bożena Tułacz

Ps. Prosimy aby nie pakować  dziecku  zapisanych w wyprawach: pasty, szczoteczki oraz kubeczka.