Witamy w dziale galeria

W galerii znajdują się zdjęcia z uroczystości i wydarzeń przedszkolnych.

Zapraszamy do oglądania zdjęć i komentowania ich na naszej stronie.

Smerfy na Ranczo Targówka

Dzieci z grupy Smerfy 6 czerwca odwiedziły Ranczo Targówka - gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się w miejscowości Miłaczewskie Młyny. Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte. Podczas zwiedzania obiektu dzieci miały okazję nie tylko zaobserwować różne zwierzęta, ale również pogłaskać je czy nakarmić. Chętni mogli również dosiąść kucyka. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się alpakom, owieczkom, koziołkowi, osiołkowi, emu, króliczkom pawiom. Podczas pobytu na ?Ranczo? przedszkolaki uczestniczyły także w warsztatach plastycznych podczas których miały możliwość samodzielnego wykonania pamiątki ? kolorowego slima. W trakcie wycieczki na dzieci czekał też słodki poczęstunek oraz atrakcje na placu zabaw, między innymi ? szukanie słoneczek?, za które dzieci otrzymały breloczki. Przedszkolaki ochoczo korzystały ze zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej i pozostałego sprzętu. Fotografowały się z rzeźbami zwierząt. Uwieńczeniem wycieczki był grill przygotowany przez panią przewodnik. Czas spędzony w otoczeniu przyrody i zwierząt ze wspaniałym przewodnikiem na pewno na długo zapadnie wszystkim w pamięć.

Festyn rodzinny

Dnia 27 maja w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny, podczas którego obchodziliśmy Dzień Mamy, Dzień Taty oraz Dzień Dziecka. Pogoda dopisała, dzięki czemu cała uroczystość odbyła się na świeżym powietrzu. Dzieci zaprezentowały rodzicom tańce, piosenki, by w ten sposób pokazać swoją miłość. Po części artystycznej dzieci wraz z rodzicami mogli wziąść udział w różnych konkursach. Na zebranych czekał także pyszny posiłek z grilla, a także wata cukrowa, popcorn. Ten dzień był czasem mile spędzonym, w gronie swoich najbliższych. Życzymy dzieciom oraz rodzicom by uśmiech nigdy nie schodził z ich twarzy, a także by radość i szczęście towarzyszyły im przez wszystkie dni w roku!

Skrzaty na łące

Maj, to miesiąc kiedy przyroda jest niezwykle piękna. Dziś, ?Skrzaty? wybrały się więc na spacer na łąkę, aby poznać i podziwiać z bliska kolorowe kwiaty, posłuchać odgłosów łąki, obserwować jej mieszkańców. Obcowanie z przyrodą, to ważne i cenne doświadczenie

Chomik Tadzio u Krasnali

Dzieci z grupy Krasnale odwiedziła mama Ksawiera, pani Katarzyna Świderska wraz z pupilem Ksawiera - chomikiem Tadziem. Pani Kasia opowiedziała dzieciom o zwyczajach chomików, o tym, w jaki sposób należy opiekować się tymi gryzoniami, jak powinna wyglądać klatka dla tego zwierzaka, aby czuł się w niej komfortowo. Dzieci miały mnóstwo frajdy z wizyty chomika Tadzia.