Nocowanie w przedszkolu

Tak długo oczekiwana noc w końcu nadeszła. "Tygryski" czekały na ten moment z wielką niecierpliwością. W dniu 15 czerwca  starszaki przybyły do przedszkola późnym popołudniem, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Najpierw wszyscy złożyli przysięgę nockowicza , w której przysięgali się dobrze bawić, nie marudzić i być odważnym. Następnie uczestniczyli w zabawach w sali przedszkolnej. Kolejną atrakcją był grill z pyszną kiełbaską i sałatkami.  Kiedy zaszło słońce na placu  przedszkolnym pojawił się magiczny skarb. Wszystkie przedszkolaki z latarkami wyszły na zewnątrz i wykonywały kolejne zdania, które doprowadziły je do czarodziejskich kamyków, który świecą w ciemności. Po wieczornej toalecie dzieci szybko przebrały się w piżamki i rozpoczęła się „piżamowa” dyskoteka połączona z przyjęciem urodzinowym koleżanki Kaliny. Przy kolorowych światłach przedszkolaki chwaliły się swoimi tanecznymi umiejętnościami. W końcu zmęczone, ale uśmiechnięte starszaki zasypiały podczas seansu bajkowego (oj, niektórzy byli bardzo wytrzymali).

Rano dzieci miały okazję na samodzielne skomponowanie sobie zdrowej kanapki, którą zajadały ze smakiem.

Wszystkie dzieci choć nie do końca wyspane z uśmiechem i błyskiem w oku witały swoich rodziców. To była niezapomniana noc.