Festyn Rodzinny

26 maja w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny.  Impreza była świetną okazją do uczczenia Dnia Dziecka oraz Dnia Matki i Ojca. Takie spotkanie służy integracji środowiska rodzinnego z przedszkolem.Tegoroczny festyn uświetniły występy dzieci  we wszystkich grupach wiekowych. Rodzice ze swoimi dziećmi miło spędzili  ten wspólny czas. Na gości czekał również poczęstunek potrawami z rożnych krajów europejskich, jak również ciasta przygotowane przez rodziców. Dużym zainteresowaniem cieszyła się galeria prac dzieci i ich rodziców, którzy wspólnie ze swoją pociechą wykonali album pt.”Skąd jesteś bajeczko”.  Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji festynu w naszym przedszkolu. Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Drodzy rodzice „Wychowujecie wspaniałych młodych ludzi, którzy z pasją odkrywają świat i swoje możliwości” Dziękujemy za Waszą obecność  i wspaniałą zabawę!!!!