Podczas obchodów Dnia Dziecka w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć  wyjścia  do sali zabaw "Cekolandia". Grupa Smerfów  i Krasnali  kolejno wybrały się tam by w pełni korzystać z mnóstwa atrakcji czekających na dzieci. Na miejscu wszystkie przedszkolaki mogły bawić się zgromadzonymi zabawkami, pokonywać tory przeszkód i zjeżdżać w baseny pełne kulek. W czasie przerwy przedszkolaki mogły odpocząć i nabrać sił w bajkowej sali przy wspólnym stole ze smakołykami, które zabrały ze sobą. Uśmiechnięte buzie wszystkich uczestników pozwalały nam sądzić, że wycieczka była udana i na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków

Nie lada niespodziankę przygotowały również dla swoich podopiecznych wychowawczynie z grupy Gumisiów i Tygrysków. Przedszkolaki wzięły udział w wycieczce pieszej  do stadniny koni KAJA w Cekowie. Dla wielu dzieci wycieczka była  okazją do tego, aby bliżej poznać te zwierzęta, dowiedzieć się, w jaki sposób je pielęgnować i dbać o nie, utrzymując w dobrej kondycji i zdrowiu. Każde dziecko miało okazję przejechać się konno pod czujnym okiem instruktora. Pobyt w stadninie zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku oraz zabawą na terenie gospodarstwa. Zabawa była wspaniała, dzieci szczęśliwe, wszystkim dopisywał humor. To była bardzo przyjemna wycieczka, którą długo będziemy pamiętać.