Smerfy na Murowańcu

Dnia 6 czerwca 2018 roku  grupa „Smerfów” z panią Beatą, panią Kingą  i panią Mileną wybrała się na swoją pierwszą wycieczkę. Punktem docelowym był „Gościniec” w Murowańcu. Wycieczka od samego startu zapowiadała się wspaniale.  Pierwszą atrakcją była dla maluszków podróż autokarem. Uśmiech towarzyszył im przez całą drogę. Na miejscu, oprócz pięknej pogody, czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. „Smerfy ” miały okazję przejechać się na prawdziwym kucyku, zwiedzić zalew Murowaniec podczas przejażdżki bryczką, a także sprawdzić swoich sił jako poszukiwacze skarbów,  jak również w grach sportowych oraz zabawach plastycznych. Atrakcją był dla dzieci zjazd na linie oraz czas spędzony na placu zabaw.  Ale największym powodzeniem cieszyła się kolejka. Dzieci poszukiwały skarbów, a na koniec wspólnie usiadły do stołu i jadły pieczone kiełbaski. To był miło spędzony czas.