Gumisie w Borysewie

11 czerwca 2018 roku przedszkolaki z grupy Gumisiów pod opieką pani Natalii, pani Doroty i pani Klaudii   wybrały się do ZOO Safari w Borysowie. Grupa poznała gatunki zwierząt na terenie Ogrodu Zoologicznego oraz sposoby odżywiania się tych zwierząt. Jadąc kolejką wysłuchali historię zoo oraz usłyszeli wiele ciekawostek o zwierzętach. Podziwiać tam można około 50 tysięcy gatunków najróżniejszych zwierząt, m.in. białe tygrysy bengalskie, lwy białe, antylopy, lamy, alpaki, małpy, bawoły, tapiry, zebry, kangury, kajmany, dingo, żyrafy, słonie, wilki oraz wielbłądy. W drodze powrotnej zwiedzały tamę w Jeziorsku. Dzieci choć zmęczone to szczęśliwe i pełne pozytywnych wrażeń wracały do przedszkola.