Tygryski w ZOO

W dniu 18 czerwca   starszaki  wraz ze swoimi paniami: panią Moniką , panią Klaudią i panią Kingą wybrały się do Ogrodu Zoologicznego i Afrykarium  we Wrocławiu. Podczas wycieczki dzieci zobaczyły i poznały wiele ciekawych gatunków zwierząt. Zachwycały się wielkością słoni, zwinnością małpek,  a także wielobarwnością motyli w motylarni. W ZOO przedszkolaki czuły się bardzo swobodnie, chętnie spacerowały i chciały zobaczyć jak najwięcej. Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył im wielu nowych wrażeń i radości, był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym  i atrakcyjnym miejscu. Na zakończenie dzieci obejrzały pokaz przy fontannie multimedialnej. I choć zmęczone do przedszkola wróciły uśmiechnięte i zadowolone.