Uroczyste zakończenie roku szkolnego w przedszkolu 2017 / 2018

20  czerwca 2018 roku odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego   2017/ 2018  połączone z pożegnaniem dzieci odchodzących do szkoły. Dzieci z każdej grupy  wierszykami i piosenkami pożegnały przedszkole, a powitały wakacje. Dyrekcja, pracownicy przedszkola oraz rodzice nagrodzili artystów gromkimi brawami. Na pamiątkę absolwenci otrzymali od przedszkola pamiątkowy dyplom i książkę, a od kolegów i koleżanek drobne upominki. Podczas uroczystości został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Skąd jesteś bajeczko” , a laureatom wręczono skromne upominki. Pani dyrektor rozdała zasłużonym rodzicom dyplomy z podziękowaniami za okazaną życzliwość oraz tradycyjnie dyplomy „Przyjaciela Przedszkola”.