30- lecie naszego przedszkola

Od 1 października 2018 roku w Publicznym Przedszkolu w Cekowie-Kolonii odbywały się w poszczególnych grupach  spotkania dzieci z rodzicami. Organizowano zajęcia otwarte, podczas których wspólnie wykonywano urodzinowe prace, bawiono się i częstowano urodzinowym tortem. Rodzice uczestniczący w spotkaniach otrzymywali pamiątkowe medale.

Kulminacją obchodów 30 lecia była uroczystość, która odbyła się w przedszkolu

12 października 2018 roku, o godzinie 15.00.

Wszyscy pracownicy starali się aby  tym dniu przedszkole wyglądało odświętnie.

Były piękne dekoracje, balony. Przygotowano prezentację multimedialną z 30 lat pracy przedszkola oraz kroniki i Księgę Pamiątkową. Pani dyrektor w drzwiach witała zaproszonych gości, rodziców, absolwentów i byłych pracowników.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Następnie Pani Bożena Tułacz, dyrektor przedszkola w krótkim przemówieniu zapoznała zebranych z historią powstania i dotychczasowej działalności przedszkola oraz serdecznie podziękowała wszystkim pracownikom i rodzicom za wsparcie, okazywaną pomoc i zrozumienie.

Po przemówieniu przyszedł czas na występy dzieci przedszkolnych,

dzieci z klasy I i absolwentów.

Pani dyrektor wręczyła wybranym pracownikom nagrody w związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej.

Również  Rada Rodziców ofiarowała pracownikom przedszkola kwiaty i  upominki.

Miłą niespodzianką w wykonaniu „najmłodszych” pracowników było wręczenie pracownikom , którzy są związani z przedszkolem od 30 lat pamiątkowych wazonów z pięknym napisem i kwiatami.

Nadszedł czas na wystąpienia zaproszonych gości. Były podziękowania, okolicznościowe dyplomy, upominki, zabawki, książki, pomoce, no i oczywiście słodkości.

Uczestnicy uroczystości otrzymali pamiątkowe medale. Wszyscy zaproszeni zostali na wielki urodzinowy tort i poczęstunek przygotowany przez przedszkolna kuchnię.

Podczas degustacji pyszności można było oglądać prezentację multimedialna, przedstawiającą działalność przedszkola w latach 1988-2018.

Społeczność przedszkola serdecznie dziękuje  za pomoc w organizacji uroczystości, za przekazaną pomoc finansową i materialną, za obecność na uroczystości. Miło było nam gościć absolwentów i słuchać ich wspomnień.

Do zobaczenia!