Choinka z wigilią

Dnia 20 grudnia 2018 roku w Naszym Przedszkolu odbyło się spotkanie Wigilijne z udziałem rodziców. Tego dnia dzieci ze wszystkich grup wiekowych spotkały się w jednej sali aby zaprezentować zgromadzonym rodzicom krótki program artystyczny. Główną atrakcja było przedstawienie bozonarodzeniowe, czyli tzw. Jasełka w wykonaniu "Starszaków ". Po występach nadszedł czas na wizytę Swiętago Mikołaja, który obdarował przedszkolaków upominkami. Po części artystycznej rodzice wraz z dziećmi zostali zaproszeni na degustację wigilijnych potraw. Wspólnie spedzony czas był okazja do podtrzymania polskiej tradycji i obyczajów zwiazanych ze Świetami Bożego Narodzenia, podczas którego dzieci doświadczyły wielu przeżyć i emocji. Ten dzień na długo pozostanie w Naszej pamieci......