Biesiada z Babcią i Dziadkiem

"Cała nasza gromadka kocha Superbabcię i Superdziadka" - tymi słowami rozpoczęły się obchody święta Babci i Dziadka, które odbyły się 31 stycznia 2019r w sali OSP w Cekowie. Na uroczystość bardzo licznie przybyli dziadkowie przedszkolaków. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, poświęcany czas a także ogrom ich miłości. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Były wiersze, życzenia, piosenki, tańce i teatrzyk. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki wykonane w przedszkolu wraz ze swoimi paniami. Uroczystośc zakończono wspólną biesiadą przy stole. Był to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen uśmiechów, radości i wzruszeń.