Andrzejki to magiczny czas  - czas kiedy każdy z nas może sprawdzić czy spełnią się jego najskrytsze marzenia. Jednak w przedszkolu jest to również czas wspaniałej zabawy oraz utrwalenia zdobytych wiadomości i umiejętności.

Dnia 30 listopada 2020r. dzieci ze wszystkich grup wiekowych uczestniczyły w najróżniejzych zabawach i wróżbach Andrzejkowych. Tego dnia dzieci dowiedziały się między innymi które z nich wyjedzie w daleką podróż, pozna nowego kolegę, komu spełnią się marzenia oraz jakie będzie imię przyszłego męża lub żony. Nie zabrakło  ustawiania bucików, losowania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą kolorów i liczb.  Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce.

Czy przepowiednie się spełnią? Zobaczymy co przyniesie los. Pewne jet to, że wróżby przyniosły dzieciom wiele radości i były okazją do wspólnej , wesołej zabawy.