Przedszkolna Wigilia

Tegoroczne spotkanie wigilijne, które w Naszym przedszkolu odbyło sie 22 grudnia przebiegało inaczej niz zazwyczaj. Ze wzgledu na pandemię odbyło się ono bez udziału rodziców i gości, nie zabrakło jednak tego, co istotne w bożonarodzeniowym świętowaniu.

Tego dnia w całym przedszkolu panowała radosna atmosfera, a piękne dekoracje i galowe stroje przedszkolaków podkreślały rangę i wyjątkowość wydarzenia.

Dzieci z każdej drupy wiekowej przygotowały przedstawienia świąteczne, a najstarsza grupa tradycyjnie zaprezentowała przedstawienie jasełkowe. Występy dzieci zostały zarejestrowane oraz przesłane rodzicom.  Po występach przyszedł czas na wizytę Świętego Mikołaja, który przyniósł dzieciom świąteczne podarki. Następnie wszyscy składali sobie  życzenia, słychać było rozmowy o świątecznych  tradycjach podczas  wigilijnego obiadu połączonego  z kolędowaniem.