Konkurs wewnątrzprzedszkoly

ROZSTRZYGNIĘCIE WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„GRAFICZNE SYMBOLE POZYTYWNYCH I NEGATYWNYCH EMOCJI”

Z przyjemnością informujemy, że przedszkolny konkurs „Graficzne symbole pozytywnych i negatywnych emocji” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli wyzwanie i wykonali pracę. W konkursie było ocenianych 10 prac w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3-4 letnie oraz 5-6 letnie. Każda ze zgłoszonych prac została nagrodzona upominkiem oraz dyplomem. Spośród nich jury wyłoniło najciekawsze prace w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Dzieci 3-4 letnie:

I miejsce: Maurycy Witczak

II miejsce ex aequo: Franciszek Juszczak i Laura Graczyk

Dzieci 5-6 letnie:

I miejsce: Blanka Zydorek

II miejsce: Lena Szuławy

III miejsce: Mikołaj Rawski

Wręczenie nagród odbyło się 11 czerwca 2021 roku.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył jeszcze większym zaangażowaniem.

A oto nasi laureaci:

Więcej zdjęć z tego wydażenia znajdą państwo w naszej galerii