Dzień 1 czerwca jest dla wszystkich dzieci  wyjątkowy ponieważ tego dnia jest ich święto.

Mając na uwadze, że szczególnie tego  dnia dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe wychowawcy zorganizowali dla swoich podpiecznych mnóstwo zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci z radością uczestniczyły w kolejnych zabawach - zarówno ruchowych jak i plastycznych, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Nie zabrakło oczywiście drobnych upomików za trud włożony w pokananie kolejnych torów przeszkód oraz labiryntów.

Po zabawach przyszedł czas na odpoczynek i wzmocnienie sił podczas obiadu na świeżym powietrzu w postaci kiełbaski z grila uwielbianej przez przedszkolaków.

Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich naszych milusińskich...