Warsztaty artystyczne z Jakubem Multanem

rok temu

Tygryski miały możliwość uczestniczenia w warsztatach malarskich , które poprowadził artysta Pan Jakub Multan. Pan Jakub opowiedział najpierw dzieciom o swojej pasji jaką jest malarstwo. Od kilku lat hobbystycznie zajmuje się malowaniem obrazów. Posługuje się techniką geometrii wektorowej. Obrazy wykonane są farbą akrylową na płótnie. Pan Jakub pokazał dzieciom jak można stworzyć oszałamiający obraz na płótnie techniką "pouringu ", a jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.Technika pouringu to sposób tworzenia obrazów poprzez rozlewanie specjalnych, akrylowych farb. Dzieci najpierw wybieraly kolor farby, który wlewany był do kubeczka, a następnie odwracając panel z kubkiem, wylewały farbę na płótno. Efekt jednogłośny " WOW" . Pan Jakub pokazał dzieciom i opiekunom technikę, która rozpala pokaźny ogień entuzjazmu, daje mnóstwo frajdy i… nieźle wciąga! Ponadto jest dostępna każdemu, niezależnie od umiejętności i wieku. Dzieci mogą przejąć inicjatywę i w domu zachęcić rodziców do wspólnych zabaw artystycznych. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zakup niezbędnych materiałów plastycznych. Efekty prac warsztatowych można zobaczyć w naszej galerii.