Witamy na stronie naszego przedszkola!

Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy przedszkolakom bezpiecznych i  słonecznych wakacji pełnych niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Dyrektor oraz nauczyciele Publicznego Przedszkola w Cekowie - Kolonii

Informacja dla rodziców

W miesiącu czerwcu 2022 roku odbędzie się spotkanie tylko z rodzicami nowo przyjętych dzieci. O dokładnej dacie i godzinie spotkania dyrektor powiadomi zainteresowanych telefonicznie lub poprzez pocztę mailową.

Zebrania ze wszystkimi rodzicami odbędą się na początku września 2022 roku

Zakończenie I etapu rekrutacji

Szanowni Rodzice!

Dnia 8 kwietnia 2022 roku zakończył się I etap rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Na 40 zgłoszonych wniosków do przedszkola przyjęto 30 dzieci. Imienny wykaz przyjętych dzieci jest umieszczony na drzwiach placówki.

Przedszkole nie będzie organizowało II etapu rekrutacji, ponieważ w chwili obecnej nie dysponujemy wolnymi miejscami. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie zainteresowani rodzice zostaną powiadomieni telefonicznie.

dyrektor mgr Bożena Tułacz

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

Szanowni Rodzice!!!

Przypominam, że do dnia 7 kwietnia 2022 roku Komisja Rekrutacyjna  czeka na potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są wypełnić odpowiedni druk, który można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub w przedszkolu.

Brak potwierdzenia woli w w/w terminie będzie skutkował wykreśleniem dziecka z listy zakwalifikowanych i utratą miejsca w przedszkolu.

Rekrutacja

Dyrekcja Publicznego Przedszkola w Cekowie-Kolonii informuje rodziców, że z dniem 1 marca 2022 roku rozpoczyna się rekrutacja  dzieci 3 – 6 letnich do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Zainteresowani rodzice proszeni są o pobranie Wniosków wraz z niezbędnymi oświadczeniami osobiście lub ze strony internetowej przedszkola:

www.przedszkolecekow.blizej.info

Wypełnione wnioski i oświadczenia proszę dostarczyć do placówki w terminie od 1 do 25 marca 2022 roku.

e-mail: ppcekow@poczta.onet.pl

Telefon: 62/7631088

dyrektor Przedszkola

Obchody Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

PODZIĘKOWANIA

Rada Rodziców wraz z Radą Pedagogiczną, dziećmi i pracownikami Publicznego Przedszkola w Cekowie-Kolonii składają podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania przedszkolnego balu andrzejkowego, a w szczególności:

•  Mariuszowi Chojnackiemu- Wójtowi Gminy Ceków-Kolonia

• Patrycji Skobyrandzie – Studio Skobyranda w Morawinie

• Markowi Lajnertowi – Auto-Serwis Marecki

• Usługi Kosmetyczne Joanna

• Salon Fryzjerski „Klaudia”

• Mariuszowi Brodziak – Firma  Multimedia Ceków-Kolonia

• Firmie Akmuz z Cekowa-Kolonii

• Sklep „Klejnociki za grosik u Nastii”

• Sklep Aga Koziarek

• Zakładowi „Orki Staw”

• Joannie Chojnackiej

• Danucie i Marcinowi Rusek

• Elżbiecie Wojtasik

• Karinie i Dariuszowi Cymer

• Danielowi Chodyła

• Karolinie i Sławomirowi Bartnik

• Mariuszowi i Małgorzacie Bartnik

• Izabeli Zielińskiej

• Andrzejowi Ławniczak

• Teresie Duszyńskiej

• Uli Stasiak

Dziękujemy raz jeszcze tym wymienionym z imienia, nazwiska  czy nazwy firmy oraz wszystkim tym, których nie ma na tej liście, a którzy poświęcili swój czas i umiejętności aby zorganizować bal andrzejkowy. Bo przecież nie ma wspanialszej rzeczy od bezinteresownej pomocy w osiągnięciu zamierzonego celu.

Ceków-Kolonia, grudzień 2021 roku

Nasze przedszkole zgłosiło się do udziału w akcji "Szkoła do hymnu" 2021. Jest to kontynuacja akcji rozpoczętej w 2018 r pod hasłem "Rekord dla Niepodległej", które polega na wspólnym odśpiewaniu "Mazurka Dąbrowskiego" w wzynaczonym dniu i godzinie. W tym roku będzie to dzień 10 listopada o godz 11:11. Wspólnie upamiętnijmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

#Szkoładohymnu

Informacje ogólne na nowy rok szkolny 2021/2022

Drodzy Rodzice!

Wszystkie dzieci wracają do przedszkola z zachowaniem zasad i procedur bezpieczeństwa, jak w roku poprzednim.

Jeżeli sytuacja epidemiczna ulegnie zmianie, niezwłocznie przekażę wszelkie decyzje i ustalenia. Zachęcam Państwa do śledzenia naszej strony internetowej.

Prosimy o przestrzeganie zaleceń i wytycznych  Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli oraz Procedur obowiązujących w placówce.

Nie przyprowadzamy dzieci zakatarzonych, kaszlących, z gorączką i z innymi poważnymi objawami chorobowymi.

Życzę dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola spokoju, zdrowia i bezpiecznego dotrwania do wakacji 2022 roku.

Bożena Tułacz

Szanowni  Rodzice!

Już niedługo 1 września i znów spotkamy się w przedszkolu ......

Przypominamy, że przedszkole czynne jest w godzinach od  6:30 do 16:00. Dzieci przebywają w przedszkolu w godzinach zadeklarowanych w zgłoszeniu.

Prosimy o wyposażenie przedszkolaka w WYPRAWKĘ  oraz   obuwie zmienne (antypoślizgowa podeszwa , z wygodnym zapięciem) i zapasowe ubranko.

Kominikat

Dyrektor przedszkola zaprasza 06 lipca 2021 roku o godzinie 16.00 wszystkich rodziców, których dzieci po raz pierwszy będą uczęszczały do przedszkola. Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć w spotkaniu proszę o kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam. Bożena Tułacz

Informacja dla rodziców

UWAGA RODZICE !!!

Od 19 kwietnia 2021 r. przedszkole będzie czynne w normalnym trybie i dla wszystkich dzieci.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną przedszkole w dalszym ciągu pracuje w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Prosimy o używanie maseczek, dezynfekcję rąk, zachowanie dystansu oraz przyprowadzanie do przedszkola wyłącznie zdrowych dzieci, bez jakichkolwiek objawów chorobowych.